انتخاب بهترين وبلاگ‌هاي فارسي

فار- با گذشت حدود يك سال از پيدايش وبلاگ‌هاي فارسي، مسابقه‌ي انتخاب بهترين وب لاگ فارسي آغاز شد.
محمود اروج‌زاده،مدير مسوول ماهنامه‌ي دنياي ارتباطات و كامپيوتر در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرويس IT ايسنا، با بيان اين مطلب، اظهار داشت: با توجه به توسعه‌ي خيره‌كننده‌ي وب لاگهاي فارسي در ميان فارسي‌زبانان در زماني كوتاه و تبديل شدن اين پديده به موضوعي همه‌گير كه بستري مناسب براي بروز خلاقيت‌هاي گوناگون كاربران فارسي‌زبان است، همچنين با عنايت به نقش آن در گسترش اينترنت و زبان فارسي، اكنون شايسته است كه در آستانه‌ي نخستين سالگرد تولد آن، بهترين وبلاگ‌ها با راي كاربران انتخاب و معرفي شوند.
وي گفت: در اين مسابقه، بنا به راي كاربران، وبلاگ‌هاي برتر در ۱۱موضوع خبري - روزنامه‌نگاري؛ كامپيوتري - اينترنتي؛ علمي - آموزشي؛ مذهبي؛ عمومي؛ ادبي - فرهنگي - هنري؛ شخصي؛ اجتماعي؛ گروهي؛ زنان و زيباترين قالب وبلاگ انتخاب خواهند شد.
مدير مسوول ماهنامه‌ي دنياي ارتباطات و كامپيوتر، در مورد نحوه‌ي شركت در مسابقه، افزود: دراین مسابقه هر فرد مي‌تواند با ورود به سايت و ثبت يك User، به موضوعات مورد علاقه‌ي خود رفته و حداكثر نام ‌٣ وبلاگ محبوبش را در هر يك از آن موضوعات درج كند؛ همچنين فرد مي‌تواند نام وبلاگ خود را نيز در آن بنويسد، اين اسامي بايد ضمن آن كه با موضوع مورد نظر مطابقت داشته باشند، به طور معمول نيز به‌روز شوند.
وي گفت: مي‌توان يك وبلاگ را در چند زمينه‌ي مختلف كانديدا كرد، هرچند نهايتا هر وبلاگ فقط مي‌تواند در يك موضوع برنده شود. همچنين هر شركت‌كننده قادر است با User و Password خود، به سايت مراجعه كرده و آراء خود را تغيير داده و ويرايش كند.
گفتني است: نشاني سايت مسابقه http://www.TopWeblogs.com ميباشد.

/ 0 نظر / 4 بازدید