شروع به کار سرویس اطلاع رسانی پرشین بلاگ

مهندس خلیقی، CTO پرشین بلاگ با اعلام شروع به کار این بخش اضافه میکند: با توجه به خواست عمومی که در جمعیت وبلاگ نویسان مبنی بر ایجاد یک سیستم اطلاع رسانی پویا در پرشین بلاگ احساس میشد، و با هدف انعکاس آنچه در دنیای وبلاگنویسی میگذرد، اقدام به راه اندازی این بخش کردیم. سرویس جدید اطلاع رسانی پرشین بلاگ از صفحه اصلی سایت پرشین بلاگ قابل دسترسی است و شامل بخشهای ذیل میباشد:
1- اخبار: در این بخش اخبار مربوط به مبحث وبلاگنویسی و وبلاگنویسان، به صورت روزانه قرارداده خواهد شد.
2- اخبار سایت: در این بخش آخرین تحولات سرویس پرشین بلاگ به اطلاع بازدیدکنندگان سایت میرسد.
3- مقالات: در این بخش مقالات مربوط به حوزه وبلاگ و یا حوزه های مربوط، مانند مبحث تکنولوژی اطلاعات و یا مبحث کنکاش اطلاعات و غیره، به نظر بازدیدکنندکان میرسد. این مقالات توسط کاربران سایت و یا صاحبان نظر در مقوله های مذکور نگاشته میشوند.
4- در رسانه ها: در این قسمت بازتاب خدمات پرشین بلاگ در رسانه ها و مصاحبه های مدیران سایت منعکس خواهد شد.
<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

خبر گزاری ایرنا: 92% وبلاگهای فعال فارسی متعلق به پرشین بلاگ است.

خبرگزاری ایرنا در خبری با عنوان "زبان فارسى رتبه چهارم وبلاگهاى " شبکه جهانى اينترنت " را دارد" که در تاریخ 25 آذر در سایت این خبرگزاری منتشر شده، با اشاره به اینکه 92% وبلاگهای فعال فارسی متعلق به پرشین بلاگ است، پرشین بلاگ را رتبه اول سرویسهای وبلاگ ایرانی و رتبه 6 در لیست کل سرویسهای وبلاگ جهان معرفی کرده است. همچنین در بخشی از این خبر آمده است که سايت ايرانى "پرشين بلاگ " حضور قابل توجهى در بين سايتهاى بزرگ اينترنتى مانند اى.او.ال (AOL)، اکسپيديا(EXPEDIA)، سى.ان .ان (CNN) و مايکروسافت (MICROSOFT) دارد.
خبرگزاری ایرنا در این خبر، طبق آماری که در سایتWWW.BLOGCENSUS.NET منتشر شده ، زبان فارسی را در مکان چهارم دنیای وبلاگ نویسی و ایران را در مکان اول منطقه خاورمیانه عنوان کرده است

/ 0 نظر / 23 بازدید