برگزاری اولين جشواره وبلاگ هاي فارسي و نشريات اينترنتي

اولين جشواره وبلاگ هاي فارسي و نشريات اينترنتي، طي سه روز از تاريخ 19 الي 21 خرداد 83 در تهران برگزار مي شود. اين جشنواره سعي مي کند تا با ايجاد اجتماعي از توليدکنندگان محتواي فارسي و برگزاري جلساتي جهت بحث و تبادل نظر (در محيط نمايشگاهي و يا در قالب ميزگردها)، در جهت بالا بردن کيفيت محتواي فارسي گام بردارد. اين جشنواره اولين حمايت عملي در سطح گسترده از وبلاگها و نشريات اينترنتي در محيط وب مي باشد که سرويس پرشين بلاگ به عنوان بزرگترين سرويس دهنده وبلاگ هاي فارسي با حمايت سازمان ملي جوانان برگزار کننده آن است  

16خبرنگار عراقي تهديد به مرگ شدند<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

ايرنا: ۱۶ خبرنگار عراقى به دليل همكارى با اشغالگران و حمايت از مواضع آنها، از سوى فرد يا افراد ناشناس به مرگ تهديد شدند. به گفته يك منبع آگاه در نوشته اى كه اخيراً روى يكى از رايانه هاى مركز جهانى خبرنگاران تايپ شده است، ۱۶ خبرنگار عراقى به مرگ تهديد شده اند.

دكتر محسنيان‌راد: بسياري از روزنامه‌نگاران ايراني نقد را بلد نيستند

مشكل ما اين است كه نظارت بر رسانه‌ها را خيلي مشروع مي‌دانيم، ولي نكته‌ي مهم اين جاست كه عصر اعمال نظارت سنتي بر رسانه‌ها در حال اتمام است و پايان مي‌يابد و بنابراين لازم است كه در كل قوانين رسانه‌يي مان تجديد نظر كنيم. >>>>>>

برگزاری دوره‌هاي آموزش روزنامه‌نگاري و خبرنگاري

دوره‌هاي آموزش روزنامه‌نگاري و خبرنگاري به صورت دوره‌هاي كوتاه مدت، بلند مدت و كارگاهي آموزشي در معاونت آموزشي جهاد دانشگاهي واحد تهران برگزار مي‌شود.

 كلاس‌هاي اين دوره از نيمه‌ي خرداد ماه در دانشكده‌ي علوم اجتماعي دانشگاه تهران برگزار مي‌شود.

 

16 خبرنگار عراقي تهديد به مرگ شدند

ايرنا: ۱۶ خبرنگار عراقى به دليل همكارى با اشغالگران و حمايت از مواضع آنها، از سوى فرد يا افراد ناشناس به مرگ تهديد شدند. به گفته يك منبع آگاه در نوشته اى كه اخيراً روى يكى از رايانه هاى مركز جهانى خبرنگاران تايپ شده است، ۱۶ خبرنگار عراقى به مرگ تهديد شده اند. خبرنگارانى كه تهديد جانى شده اند عراقى هستند و علت تهديد آنان نيز حمايتشان از مواضع اشغالگران در كنفرانس هاى خبرى كه معمولاً به طور مستقيم از تلويزيون عراق و رسانه هاى جهان پخش مى شود، ذكر شده است.

 

«هموطن سلام» نيمه اول خرداد ماه منتشر مي‌شود

روزنامه‌ي ”هموطن سلام“ به صاحب امتيازي و مدير مسوولي علي آقامحمدي و با رويكرد اجتماعي و اقتصادي در نيمه اول خرداد به جمع خانواده‌ي مطبوعات مي‌پيوندد.

    به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، اين روزنامه زير نظر شوراي سردبيري از نيمه‌ي اول خرداد - احتمالا هفته اول اين ماه در 16 صفحه - به صورت دو تا 8 صفحه و براي اولين بار با دو صفحه اول - منتشر مي‌شود.

 

روزنامه‌ي «جمهوريت» تا پيش از خردادماه منتشر مي‌شود

روزنامه ”جمهوريت“ به صاحب امتيازي جواد خرمي‌مقدم با رويكردي اجتماعي تا پيش از خردادماه جاري، منتشر خواهد شد.

    در اين روزنامه، حوزه‌هايي كه تا پيش از اين كمتر مورد توجه روزنامه‌هاي ديگر قرار گرفته تحت پوشش قرار خواهد گرفت و مسائل اجتماعي نه‌تنها در سطح كلان بلكه در سطوح مياني و خرد نيز مورد بررسي قرار گرفته و به نهادهاي صنفي و مدني خواهد پرداخت.

 

تمديد مهلت ارسال آثار براي جشنواره مطبوعات

با توجه به استقبال روزنامه نگاران براي شرکت در جشنواره مطبوعات ، مهلت ارسال آثار از سوي انجمن صنفي روزنامه نگاران تا 7 خرداد ماه تمديد شد .

    به گزارش خبرگزاري " مهر" به نقل ازانجمن صنفي روزنامه نگاران ايران ، دو گرايش " گزارش توصيفي - تحليلي " و " خبر - گزارش - مصاحبه - مقاله کودک و نوجوان " نيز به مجموعه گرايش هاي يازدهمين جشنواره مطبوعات اضافه شده است .

    علاقمندان مي بايست حداکثر تا 7 خرداد ماه آثار خود را به دبير خانه جشنواره واقع در خيابان شريعتي ، انتهاي خيابان قبا ، خيابان زيبا ، کوچه کاج ، پلاک 11 ، صندوق پستي 1415/19395 ارسال کنند .

 

/ 1 نظر / 12 بازدید
نازلی

سلام دوست خوبم خوشحالم که با وب شما آشنا شدم وب پر باری داريد موفق باشيد