اولين ويژه‌نامه‌ي وبلاگ منتشر مي‌شود

اولين ويژه‌نامه‌ي «وبلاگ» در اوايل بهمن ماه و مصادف با برگزاري جشن پاياني دومين مسابقه‌ي وبلاگ نويسي فارسي، منتشر مي‌شود.
جهان مباشري، سردبير اين ويژه‌نامه، در گفت و گو با ‌ايسنا، ‌با اعلام اين خبر، اظهار داشت: اين ويژه‌نامه كه به همت ماهنامه‌ي دنياي كامپيوتر و ارتباطات و حمايت شوراي عالي اطلاع رساني در تيراژ بالا چاپ و به صورت رايگان و گسترده پخش خواهد شد، شامل محورهاي متنوعي در حيطه‌ي وبلاگ و وبلاگ نويسي است.
وي، در خصوص مطالب و محتواي اين ويژه‌نامه، ياد آور شد: يك‌سري از مقالات مربوط به تحليل و توصيف وبلاگ، چيستي و كاركرد آن و جايگاه آن در رسانه‌ها و جامعه‌ي ايراني است كه توسط اساتيد، وبلاگ نويسان و دانشجويان نوشته شده است.
روزنامه نگاري؟ - عشق و استرس!

براي يک همکار مطبوعاتي ، باي بسم الله نوشتن سخت است واقعا. بارها ديدار، بارها مکالمه ، بارها گفت و شنود در منزل و محل کار... هرچند بيش از يکي ، دو روز نبود که نگراني C.C.U در قبال بيماري قلبي سيد، تقليل يافته بود. همچنان اما صدايش خسته بود که با ما مصاحبه کرد.
سيد مهربانانه فرايادم آورد که تعهد، انگيزه ، تلاش و صميميت همکارانه چه شکوهي دارد. درودش باد. اين باي بسم الله بارها تغيير کرد بارها بازنويسي شد و بارها... زيرا همه لرزش دست و دلم از آن بود که... طرف گفت و شنود اين بار، يک پيشکسوت مطبوعاتي است. >>>>>>>

/ 0 نظر / 19 بازدید